Idén rengeteget növekedett a táblagépek népszerűsége, és bizonyára sokan vannak olyanok, akik most karácsonyra tervezik egy ilyen eszköz vásárlását. A kínálat hatalmas, így nem egyszerű eldönteni, hogy melyiket is válasszuk, ezért ebben a cikkben olyan tableteket szeretnénk bemutatni, amik szerintünk jó vételnek számítanak. Igyekszünk többféle árkategóriát is átölelni, a 20 ezer Ft-os olcsó tabletektől kezdve, a 80 ezer Ft-os készülékekig.
Olvass tovább!
20 ezer Ft alatt
Fontos megjegyezni, hogy ebben az árkategóriában nem lehet jó tabletet venni. Rengetek kompromisszumot kell kötni az ennyire olcsó tableteknél, csodák pedig nem igazán vannak. 20 ezer forint alatt legtöbbször csak 7 colos TFT kijelzővel szerelt, alacsony felbontású (800×480 px), nagyon gyenge hardverrel szerelt táblagépeket találunk. Ennek ellenére nézzünk pár példát:
BeeX S1: Ez talán az egyik legolcsóbb jelenleg kapható tablet hazánkban, mivel már 13.000 Ft-ért beszerezhető. A készüléket az Allwinnet A13-as chipset hajta, ez egy egymagos 1,2GHz-es Cortex-A8-as processzort és egy Mali-400-as GPU-t takar. Ehhez jön még 512MB RAM és 4GB háttértár. A kijelző a fent említett szokásos típus, gyakorlatilag a leggyengébb ami kapható, és a 800×480-as felbontás miatt igen pixeles a kép. Ennek ellenére nagyon alap dolgokra használható a tablet, jó lehet például gyerekeknek Angry Birds típusú játékokat játszani, filmet vagy fotókat nézni, vagy más egyszerű feladatra. További infók és vásárlás: link
MyAudio Tablet Series7 708DR: Ez a következő lépcsőfok, jelenleg 19.999 Ft-ért kapható a legolcsóbban. A kijelző nagyobb felbontású 1024×600 pixeles, és így határozottan szebb képet nyújt, de ez még mindig TFT paneles. A hardver is kicsit erősebb, ugyanis a kétmagos 1.2GHz-es Rockchip RK3168-as chipsetet kapjuk, ami már Cortex-A9-es magokkal rendelkezik. Ez a tablet kicsit gyorsabb és már sokkal jobban használható, mint a BeeX S1. Sajnos a RAM mennyisége itt is csak 512MB, ami sokszor jelenti a szűk keresztmetszetet, a háttértár viszont már 8GB. Filmezni, böngészni vagy egyszerűbb játékokhoz alkalmas lehet a MyAudio Tablet Series7 708DR, de azért ne számítsunk problémamentes működésre, komoly akadások előfordulhatnak, például amikor több folyamat is fut egyszerre. link
20-30 ezer Ft
Alcor ZEST D714I: Több téren is komoly előrelépést jelent az Alcor alsó-közép kategóriás tablete. Először is a 7 colos 1024×600 pixeles kijelző IPS technológiával készült, ami nagyon szép színeket és nagy betekintési szöget eredményez. A képminőség tehát meglepően jó az árkategóriához képest. A chipset marad a kétmagos Rockchip RK3168-as, itt azonban 1GB RAM társul hozzá, ami igazán jó hatással van a sebességre. A 4GB háttértárral rendelkező verzió ára 25.000 Ft, a 16GB-os pedig 30.000 Ft-ba kerül, és van lehetőség mindkettőnél MicroSD bővítésre is. Az árához képest egy egész jól használható eszközt kapunk, ami alkalmas filmezésre, weboldalak böngészésére, vagy egyszerűbb játékokra. Azért egy-két szebb játék is elfut már rajta, pl NFS: Most Wanted. A kivitel pedig csak hab a tortán, ugyanis egy nagyon komoly szálcsiszolt alumínium ház borítja a tabletet, ami miatt kicsit nehéz is, de mindenképpen minőségi érzetet nyújt. Olvassátok el részletes tesztünket a tabletről!
WayteQ xTAB-700qci: Jó ár-érték aránnyal rendelkezik a Wayteq olcsó tablete is. A 29.990 Ft-ba kerülő gép egy nagyon szép 7 colos 1280×800-as felbontású IPS kijelzővel büszkélkedik, ami éles képet ad, szép színekkel és nagy betekintési szöggel. A készülék lelkét a négymagos ATM7029-es chipset adja, ami nem egy erőbajnok, de az előzőeknél azért gyorsabb. Kapunk még 1GB RAM-ot és 8GB-os háttértárat MicroSD bővítési lehetőséggel. A böngészés és az általános működés viszonylag gyors, azonban komolyabb játékokra itt se számítsunk mivel a tablet grafikus chipje elég gyenge és nem túl támogatott. Pozitívum viszont a két kamera és a Mini HDMI kimenet.
30-40 ezer Ft
ConCorde tab SPEED: Bár ez a tablet csak kétmagos processzorral szerelt, a Rockchip RK3066-os chipset mégis sok szempontból jobb, mint az előző tablet négymagosa. A kétmagos 1.6GHz-es Cortex-A9-es processzor szépen teszi a dolgát, és a négymagos Mali-400MP4 grafikus chip is nagyon jó teljesítményt nyújt. A tablet igen gyorsan reagál bármire, alig tapasztalható akadás, és a böngészés is egy élmény rajta. Ráadásul ez az első készülék, ami már komolyabb játékokkal is megbirkózik. A full HD videók sem jelentenek akadályt, és a HDMI kimenettel akár tv-re is köthetjük a készüléket. A kijelző nagyjából megegyezik az előző tabletével, egy 7 colos IPS panelt kapunk, 1280×800-as felbontással. A 3200mAh-s akkumulátor is jól teljesít, kb. 6 óra folyamatos videózásra, vagy 5 óra böngészésre elég egy feltöltéssel. A tablet ára 33.000 Ft. link
NAVON Raptor 8: Ez a tablet is jó választás lehet 35.000 Ft-os árával. Az előzőekkel ellentétben ennek már kicsit nagyobb, 8 colos kijelzője van. A technológia itt is IPS, ami szép képet nyújt, a felbontás pedig 1024×768 képpont. A készülék lelkét a Rockchip RK3066-os chipset adja, hasonlóan az előzőhöz, így a teljesítménnyel itt sem lesz gond. Böngészés, filmezés sima ügy, és a komolyabb játékok is elfutnak rajta, egy-két kivétellel talán. A RAM mennyisége 1GB, a háttértár pedig 8GB-os, és van MicroSD bővítési lehetőség. Ezen kívül HDMI kimenetet és két kamerát is kapott a tablet, az akkumulátor pedig simán elég 5-6 óra folyamatos használatra. Az általános tapasztalatok is jók a készülékkel, sokan használják megelégedve.
Ipad mini klónok: Itt nem szeretném különválasztani a típusokat, mivel sok nagyon hasonló tudású ilyen tablet kapható kapható kicsivel 40.000 Ft alatt. Ide tartozik például a WayteQ xTAB-79qci, vagy az Alcor Zest Q813IX. Ezek közös jellemzője a 7.85 colos IPS kijelző, 1024×768-as felbontással, valamint négymagos Rockchip RK3188-as chipset, ami négy darab 1.6GHz-es Cortex-A9-es magjával és szintén négymagos Mali-400MP4-es grafikus chipjével kiváló teljesítményt nyújt. Az alkalmazások betöltődése, a menürendszer és böngészés igen gyors, és itt már nehéz olyan játékot találni, ami ne futna jól. Ezek a készülékek 1GB RAM-mal és 8GB-os háttértárral rendelkeznek, és itt is van lehetőség MicroSD bővítésre. Van még HDMI kimenet is, és kellemes teljesítményű, 5-6 órát bíró akkumulátor. Korábbi írásaink: WayteQ xTAB-79qci és Alcor Zest Q813X, ami a Q813IX 2GB RAM-mal és 16GB ROM-mal szerelt drágább változata.
40-50 ezer Ft
Prestigio MultiPad 4 Diamond 7.85: A Prestigio iPad mini hasonmása kicsit eltér a többi hasonló tablettől, ugyanis egy igazán minőségi, szálcsiszolt alumínium házat kapott. A készülék ára 43.000 Ft-ról indul, és biztos sokan lesznek, akiknek megéri a 3 ezer Ft-os felárat a jobb kivitel. A kijelző és a processzor marad ugyanaz, viszont 3G-s változatban is kapható a tablet, persze az már drágább. Bővebb infó itt.
Asus MeMo Pad HD 7: Erről a tabletről már sokszor esett szó az oldalon. Igazán jó vételnek számít, mivel már akár 45.000 Ft körüli áron is megvehető annak ellenére, hogy egy márkás készülékről van szó. Közepes teljesítményű négymagos processzorral rendelkezik, ami kicsit gyengébb, mint az RK3188-as, azonban a jól optimalizált szoftvernek köszönhetően igazán megbízhatóra és gyorsra sikerült a készülék. A 7 colos kijelző 1280×800-as felbontású, és IPS paneles, így tehát összességében nagyon éles és szép képet ad. Itt sem lesz gond a játékokkal, a filmezéssel, vagy a böngészéssel, ráadásul igen sokáig bírja a készülék akksija, és akár 10 óra folyamatos használatot is lehetővé tesz. Bővebb tesztünket itt olvashatjátok.
Alcor Zest Q813I: A korábban említett Alcor Zest Q813IX 2GB RAM-mal és 16GB-os háttértárral szerelt változata. Az ára 48.000 Ft-tól indul. Tesztünk a tabletről.
50-60 ezer Ft
Google Nexus 7: A 2012-es referenciamodell még mindig jó vétel lehet 55.000Ft körüli árával. A kijelző 7 colos és 1280×800-as felbontású, IPS paneles. A tablet lelkét pedig a négymagos Tegra 3-as chipset hajtja, ami gyors és megbízható működést eredményez. A Nexus 7 kivitele is kiváló, hátlapját egy jó minőségű bordázott műanyag borítja.
ConCorde tab Q10: Szintén 55 ezer Ft-os áron kapható a Concorde 10 colos tablete, ami egy szép 10,1 colos IPS kijelzővel rendelkezik, aminek a felbontása 1280×800 pixel. A tabletet az AllWinner A31s chipset hajtja, ami egy közepesen erős négymagos 1,2GHz-es processzort és egy PowerVR SGX544-es grafikus chipet jelent. Ehhez társul még 1GB RAM és 16GB belső tárhely, ami bővíthető is, és így összességében egy megfelelő teljesítményű tablettel van dolgunk. Extrákban sincs hiány: két kamera, HDMI kimenet, USB OTG csatlakozás, és az akku is elég jó, 6200mAh-s teljesítménnyel rendelkezik. A legjobb pedig az egészben, hogy jár hozzá egy gyári felcsatolható billentyűzet is!
Retinás Ipad klónok: Az iPad minihez hasonlóan a nagyobb iPad-nek is sok hasonmása létezik. Ezek között vannak nagyon jól sikerült tabletek is, mint például a WayteQ xTAB-100qcr, vagy az Alcor Zest Q933R. Ezek közös tulajdonsága a Retina felbontású IPS kijelző. A 2048 x 1536 képpont rendkívül éles képet ad, emellett pedig a színei is nagyon szépek és a betekintési szög is nagy. Mindkét tabletet a négymagos Rockchip RK3188-as chipset hajtja, ami jó teljesítménnyel rendelkezik, és még ezzel a hatalmas felbontás is elbír, az áruk pedig kicsivel 60.000 Ft alatt van.
60 ezer Ft felett
Az utolsó kategória 60-90 ezer Ft-ig terjed, ennél drágább tabletekkel nem igazán foglalkozunk.
Google Nexus 7 (2013): A Google új referenciakészüléke igazán jó vételnek számít. Már 80 ezer Ft alatt is beszerezhető a készülék. Az elvárásoknak megfelelően egy gyönyörű 7 colos full HD-s (1920×1200 képpont) IPS kijelzővel rendelkezik. A négymagos 1,5GHz-es Qualcomm processzor igazán jó teljesítményt nyújt, amihez egy Adreno 320-as grafikus gyorsító társul. A készülék 2GB RAM-mal rendelkezik, és már megkapta a legfrissebb Android 4.4-es operációs rendszert is. Itt írunk már korábban az új Nexus 7-ról.
LG G Pad 8.3: Az előző Nexus tabletnél pár ezer Ft-tal drágáb az LG új készüléke, viszont nagyon sok szempontból megéri a magasabb árat, ugyanis egy kicsivel nagyobb, 8,3 colos kijelzőt kapunk, ami szintén IPS és full HD felbontású. Ezen kívül a hardver is erősebb, mivel az LG tabletét a Snapdragon 600-as chipset hajtja. Más extrákat is felvonultat a készülék, amikről az LG G Pad 8.3 tesztünkben olvashatsz többet.
Kicsit hosszúra sikerült a cikk, és még így is biztos sok jó tablet maradt ki a felsorolásból, de próbáltuk azokat összegyűjteni, amik a legjobbak a saját árkategóriájukban. Ha tudsz még olyan tabletet, ami szintén nagyon megéri az árát, akkor írd meg kommentben, ha pedig tetszett a cikk, akkor nyomj egy lájkot! :)
Nagyon jó vétel lehet még a Nexus7 verő Gainward Galapad 7.
Teljes leírás és teszt itt van róla :
http://digistreet.hu/tesztek/kritikan-felul-galapad-7-tabla-pc-teszt
Az ára alig 40000ft alatt van :)
Egy kis tanácsot szeretnék kérni :) Két napja teljesen el vagyok veszve a sok-sok tablet közt, ugye nem elég, hogy alapvetően jó a hardver, ha nincs jól optimalizálva (pl. egy alapvetően gyenge huawei y200-as telefonom van, vannak vele gondok, kellően gyors és kb még nem fagyott le)
Alapvetően laptop helyett vennék tabletet, tehát 8 coll-tól felfelé nézelődök.
Legyen gyors és bírja a sokablakos net böngészést és a multitaskingot!
A nagyon extra felbontás főleg ha emiatt akadozik a gép nem elvárás, a jól szóló hangszóró sem.
3G (talán elhagyható..?), jó wifi vétel, kellemes betekintési szög és fényerő, ha épp a kertben dolgoznék rajta :D
viszont mivel pl szakdogát, prezentációt készítenék rajta fontos lenne, hogy ez az app menjen rajta: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.officehub
Mit ajánlanátok? 40-50 környékén?
köszi!
Ami megfelel minden igénynek az a ConCorde tab Q10, de kicsit drágább, 55 ezer Ft-ba kerül. Ennél olcsóbban inkább csak kisebb méretű tabletekből vannak jók.
Sziasztok!
Karácsonyra szerettem volna tablet-et kapni de végül elhalasztom januárra (ok felvitték az árrakat de “piszkosul” :-)! A sok utána olvasás után kinéztem magamnak a WayteQ xTAB-79qci és a Samsung Galaxy Tab 3 7.0 (amiben reménykedem hogy januárra leviszik az árát 40.000 kr-re) a cikkben nem írtatok a samsungokról (sokan esküdnek a samsungokra), ezért a kérdésem az hogy kettő közöl ti melyiket választanátok mi a véleményetek a samsungról, vagy ajánlanátok e valami mást, lány létemre nem kimondotta játékra használnám hanem böngészésre kapcsolattartásra de ezért tudjon ezt azt szép legyen a kijelzője stb. olyan tabletet keresek ami megbízható mint minőségben mint működésben. És nem szeretnék 40.000Ft-nál többet kiadni érte
Köszi a segítséget Kellemes ünnepeket Nektek!
Kedves Kriszti!
Nem rosszak a Samsung termékei, de a Samsung Galaxy Tab 3 7.0 elég elavult ahhoz képest, hogy még fél éve sincs, hogy megjelent. Gyenge a processzora, a grafikus chipje, és a TFT kijelzője sem vetekszik egy IPS-sel. Ennek ellenére netezni, és filmezni jó lehet, de inkább ajánlanánk helyette az ASUS Memo Pad HD 7-et, vagy egy újracsomagolt (refurbished) Google Nexus 7-et. Valószínűleg a WayteQ xTAB-79qci is jobb választás, és még olcsóbb is(ez persze kínai és előfordulhatnak minőségi hibák, ezért mindenképpen ki kell próbálni vásárlás előtt). Nem tartjuk valószínűnek egyébként, hogy sokat csökkenne a Samsung Galaxy Tab 3 7.0 ára pár hónapon belül.
Kellemes ünnepeket kívánunk, és sok sikert a tablet választáshoz! :)
Kedves készítők!!!
Nem tudom hogy ez a cikk mikor készült, melyik karàcsony előtt. Mindenesetre nagy segítséget nyújtott nekem, és kivàlasztottam a Nevon reptor 8-at.
Azonban lenne egy kérdésem: miért olcsóbbak ezek (és a tabletek nagy része),mint egy telefon. Példàul nekem samsung galay ace 2 telefonom van, és nagyon sok jàték akad rajta, és sok dologban rosszabb is mint a nevon reptor 7.
Az egyik dolog példàul hogy magonként sokkal jobb: az ace 2 0,8 GHz-es, a reptor tablet 1,6 GHz. Readàsul még simet is lehet csatolni a legtöbb ta lethez, mint a telefonokhoz. A telefonoknak meg ez a lényegük!!!
Vàlaszotok előre is köszönöm.
A mostani karácsonyra készült a cikk természetesen. A bemutatott tabletek egy része kínai gyártmány, ezért olcsóbbak. Persze ez nem jelent feltétlenül rosszat, a Navon Raptor 8 is egy nagyon jó tablet, sokan használják elégedetten.
Milyen tabletet vegyek játékra pl. Dead trigger,nfs,modern combat stb.? Max45000ft
válaszodat előre is köszönöm
Szia! Épp most osztottam meg egy ASUS Memo Pad HD 7 akciót facebook-on, 44.910 Ft-ért nagyon jó vétel. Ez az egyik lehetőség, a másik pedig egy Alcor Zest Q813IX, vagy egy WayteQ xTAB-79qci 40 ezerért. Mindegyikről van szó a cikkben, és mind jó játékra.
Üdv!
Tablet vásárlását tervezem, rátaláltam egy BEEX MiniBee 3G tabletre, de annyira friss piaci szereplő, hogy eddig még senki sem tudott róla véleményt mondani. A Euronics-ban lehet kapni. Önök / ti tudnak / tudtok valamit az új szerzetről?
Szia! Nem próbáltuk az említett készüléket, így sajnos nem tudunk róla véleményt mondani.
Melyiket ajánlanád jobban játékra a Wayteq 79qci vagy a Concorde Tab Speed-et?
Szia! Játékra jobb a WayteQ a 4 magos proci miatt.
Sziasztok!
Én már pár hete gondban vagyok a táblagép vásárlással.
Először is ott kezdeném, hogy nekem a 8 colos táblagép lenne jó, mert a hét túl kicsi a 10 túl nagy.
Másodszor kinéztem magamnak a Samsung Galaxy Tab 3.8.0-át. De viszont az amit én táblagépre szánok az nem több mint 55 ezer forint.. És hiába nézem meg bármelyik internetes oldalon nem találok 60 ezer alatt.
Így szeretnélek megkérdezni titeket, hogy melyik táblagépet ajánljátok ?
Szia! Sajnos 8 colosakból nincs akkora választék még mint a 7 colosból, de a WayteQ xTAB-79qci vagy az Alcor Zest Q813IX jó lehet, és ezek 40 ezerből kijönnek.
A SAMSUNG GALAXY PRO 12.2 az összeset viszi !!!
4 x 2.3 Ghz snapdragon 800
3gb RAM
32gb memória
adreno 330-as grafikai gyorsító
2560×1600 felbontású, 12.2 colos Super Amoled kijelző
9500 mAh-s akkumulátor
és LTE képes
ja a legjobb hogy ott van a likában egy s pen ami grafikus programokhoz elképesztően tökéletes
Ja még annyi hogy tablet helyett szerintem a samsung galaxy note 3 jobb. Az végül is egy phablet(phone+tablet)
5.7 colos kijelzője van FULL HD Super Amoled
snapdragon 800 4 x 2300 mHz
adreno 330
3gb ram
3200mAh aksi
Ja és a bőrhatású hátlap és az spen …
Szia!
Tablet vásárlását tervezem. Amik felkeltették az érdeklődésemet, az az LG G Pad, valamint a Samsung Galaxy Tab 3 10 és 8-as méretekben. Megbízható forrásból vásárolva az LG javára kb. 10.000 forint árkülönbséggel számolhatok.
Kérdésem, hogy érdemes-e ennyivel többet kiadni az lg-ért, vagy van annyira jó a samsung is, hogy azt válasszam? Te magadnak melyiket vásárolnád?
Főleg játékra, böngészésre, youtube használatra, filmnézésre használnám.
Köszönve válaszod, üdv: Balázs
Szia! Én mindenképpen az LG-t venném, nagyon jól sikerült a tabletük. A Samsungokban elég gyenge a hardver.
Sziasztok!
Tabletvásárlás előtt állok, átolvastam a cikket, ki is gyűjtöttem néhány típust, de kérdeznélek titeket, mit ajánlotok az alábbiakhoz:
– fő feladat e-mailek kezelése web- és lev.szerver alapon (beállítás, hozzáférés lehetősége adott)
– csatolmányok megnyitása (főként dokumentumok, prezentációk stb.)
– gyors, általános célú böngészés (utazási információk, hírek)
– ritkábban: egy-egy film megnézés (nem kell csúcsfelbontás, zenehallgatás)
– stabil, gyors wifi
– lehetőleg hosszú akksi-idő
– minél olcsóbban mindezt :)
köszi!
+ előzőhöz: viszonylag korrekt kamera kellene bele (nem kell valami ultranagy felbontás, csak tisztességes felbontásban lehessen vele képet lőni)
köszönöm szépen!
Az LG G Pad, vagy valamelyik Nexus tablet megfelelhet az igényeknek.
Sziasztok,
tablet vásárlását tervezem, 10 collos méretben. Általános használatra (email, fotók, netezés). Milyet javasolnátok? jó lenne 70e ft. ár alatt maradni. köszönettel n. judit
Sziasztok!
Tabletet szeretnék venni. Amire használnám: dokumentumok megnyitása, gyors, általános célú böngészés , ritkábban filmnézés , fénykép nézegetés, stabil jó wifi , jó aku. Igazából a laptopom helyett vinném magammal.
8 vagy 10 colosat szeretnék de hajlok a 10 colos felé. Két géppel szemezgetek
1. ASUS MeMO Pad 10 ME102A 10.1″ 16GB
2. LENOVO Yoga Tablet 10 10.1″ 16GB
vagy ezek 8 colos változata
Melyik jobb ezekre a célokra.
Szia! Ezek közül egyiket sem próbáltuk sajnos, de valószínűleg mindkettő megfelel a célra.
Üdv.
Nagyon jó a cikk,még a magamfajta digitális analfabétának is érthető.Gratulálok és köszönöm.
Ha esetleg egy személyemre szabott tanáccsal is kisegítenének nagyon hálás lennék érte.
Tehát, kamionsofőr vagyok és amire használnám a tablet-ot:parkoloban külföldön ahol van wifi internetböngészés,youtube-on filmnézés,és ha esetleg van erre alkalmas készülék akkor menet közben a navigációs készülék kiváltására.
nem a legolcsób készüléket keresem,de lehetőleg minél egyszerüb és megbizható legyen amit még hasznos dolognak tartanék de nem létfontosságu az a televiziohoz valo kapcsolás lehetősége.
Tisztelettel és köszönettel:H.Zoltán
Sziasztok!
tablet vásárlás előtt állok, s kinéztem 3-féle tabletet.
LG G-Pad 7.0 V400
ASUS MeMO Pad HD 7
ASUS Google Nexus (2013-as)
Szerintetek ezek közül melyik lenne a legjobb választás?
S még egy kérdésem lenne, a nexus annyival jobb, mint amennyivel drágább a másik kettőnél?
Köszönöm szépen!
Sziasztok!
Mi is tablet vásárlást tervezünk. Mi a véleményetek a pipo M9; pipo T9;
pipo W1 tabletekről. Mennyire megbízhatóak?
10 colosban gondolkodunk. Legyen jó a betekintési szöge, legyen erős , gyors,
a kamerája is legyen 5 vagy 8 mpixeles, az akkuja is bírja legalább 10-11 órát.
Mit javasoltok?
A Pipo T9-et próbáltuk, ez tényleg egy remek tablet, nem igazán lehet belekötni. Szép kijelző, erős hardver, jó üzemidő, ráadásul 3G-s. Igazán minőségi darab.
Sziasztok! Éppen vásárlás előtt állok, páromnak szeretnék karácsonyra venni egy tabot, nézelőttem már számos oldalom és nem tudok dönteni:
WayteQ xTab-700qci 7 col WiFi Android JB 4.2
WayteQ xTAB-S7
Navon Raptor 8
Samsung SM-T110 Galaxy Tab 3 Lite 7.0
ASUS MeMo PAD HD 7 ME70C – Z2520, 7, 8 GB, 1GB, Android
Concorde tab KRONOS IPS 8GB
filmezésre, játékra, netezésre használná leginkább
Ti melyiket ajánlanátok ezek közül vagy milyet inkább ezek helyett, mert nem szeretném már 1hónap után halottan szervizbe adni hogy nem birja és állandóan lefagy és stb.. árban 25-35e közt gondolkodtam
előre is köszi a választ! :)
Sziasztok!
Szintén tablet vásárlás előtt állok. 3g-s 7-8 colosban gondolkozom, kb. 50 000 ft-ig bezárólag. böngészésre , filmnézésre, egyszerűbb játékokra, dokumentumok megnyitására használnám. Jó akku fontos lenne. Én ezen a gépen gondolkozom: ASUS Fonepad 7″ 16 GB 3G IPS tablet (ME372CG-1B028A).
Mi a véleményetek? Ti mit ajánlanátok?
Köszi a választ!